Říp
olej, plátno, 1943, 89 x 109 cm, sign. PD F. E. Šístek 1943, rám
ID: 141
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:41
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
ID: 141