Žně
olej, plátno, 64 x 94 cm, sign. PD O. Vlach, rám
ID: 142
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:21
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
ID: 142