Oldřich Vlach (1886-?)
olej, plátno, 64 x 94 cm, sign. PD O. Vlach, rám
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:21
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)