Žena s děckem

olej, plátno, 42 x 52 cm, rám, zkrakelováno

ID: 15

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:14

Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)