Adolf Heller (1887-1952)

Mečíky

olej, plátno, 68,5 x 55,5 cm, sign. Ad. Heller, rám, restaurováno

ID: 155

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:34

Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu