Václav Košnář (1909-1970)

Daň hornické práce

olej, plátno, 54 x 79 cm, sign. PD Košnář Václav, rám, rám vypadává z rámu, místy odřeno

ID: 158

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:37

Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)