Neurčený autor (1891-1983)
olej, plátno, 79 x 98,5 cm, rám
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:38
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)