Neurčený autor (1891-1983)

Svážení obilí

olej, plátno, 79 x 98,5 cm, rám

ID: 159

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:38

Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)