(Sabahudin) Dino Čečo (1953)

Siločáry

kombinovaná technika, plátno, 1993, 200 x 100 cm, sign. PD Ceco 93, rám

ID: 160

Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:39

Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)