František Charvát (1885-1947)

Velvary od Křížku

olej, překližka, 39,6 x 49,5 cm, sign. PD Charvát, rám, rám není upěvněn k obrazu

ID: 162

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:41

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)