Dušan John (1925-?)

Trnka

litografie, 1991, 60 x 43 cm, sign. PD D. John 91, rám, č. 5/25

ID: 164

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:43

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)