Bohuslav Ošťádal (1909-1995)

Loštice

akvarel, papír, 53 x 74 cm, sign. PD B. Ošťádal 1932, rám

ID: 166

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:45

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)