Joža Úprka (připsáno) (1861-1940)

Studie krojovaných hlav

olej, plátno, 45 x 152 cm, rám

ID: 170

Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:49

Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)