Joža Úprka (připsáno) (1861-1940)
olej, plátno, 45 x 152 cm, rám
Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:49
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)