František Michl (1901-1977)

Bořice

olej, plátno, 1930, 69 x 114 cm, sign. PD F. Michl 30, rám

ID: 171

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:50

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)