olej, plátno, lepenka, 1930, 46,5 x 65 cm, sign. PD , rám
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:53
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)