Zdeněk Nemastil (1879-1942)

Cesta

olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign. LD Zd. Nemastil, rám

ID: 178

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:57

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)