Valašské chalupy
olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám
studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců
ID: 179
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:58
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)