Bohumír Jaroněk (1866-1933)

Valašské chalupy

olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám

studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

ID: 179

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:58

Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)