Pohyb forem I.
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám
ID: 189
Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:08
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)