Vladimír Cidlinský (1934)

Pohyb forem II.

olej, monotyp, 73 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám

ID: 191

Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:10

Aktuální cena: 650 CZK (28 €)