R. Kohout
olej, dřevo, 1939, 50 x 38,5 cm, sign. PD R. Kohout 39, rám
Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:15
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)