Alois Janeček Pardubský (1894-1974)

Motiv z Posázaví

olej, plátno, 32 x 40 cm, sign. LD Alois Janeček Pardubský, rám, plátno zvlněno

ID: 197

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:16

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)