Alois Janeček Pardubský (1894-1974)
olej, plátno, 32 x 40 cm, sign. LD Alois Janeček Pardubský, rám, plátno zvlněno
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:16
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)