Děkanský kostel Nových Benátek
olej, papír, 1933, 32 x 43 cm, sign. LD R. Linhart, rám
studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž
ID: 203
Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:22
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)