Jan Nepomucký (1895-1948)
akvarel, papír, 32 x 40 cm, sign. PD Nepomucký, rám
Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:23
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)