Ulman (připsáno)
olej, plátno, 47 x 62 cm, rám
Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:24
Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)