Horký

Zima

olej, malířská lepenka, 24,5 x 34 cm, sign. PD Horký, rám

ID: 210

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:29

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)