František Sylva Toman (1886-1942)

Hradčany v zimě

olej, lepenka, 66,5 x 92 cm, sign. PD Fr. Toman, rám, zvlněno

ID: 211

Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:30

Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)