František Sylva Toman (1886-1942)
olej, lepenka, 66,5 x 92 cm, sign. PD Fr. Toman, rám, zvlněno
Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:30
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)