J. Ráž
olej, plátno, 49 x 59 cm, sign PD J. Ráž, rám
Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:31
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)