R. Vlasák
olej, deska, 23 x 32 cm, sign. PD R. Vlasák, rám
Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:38
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)