Ulička v Humpolci
olej, papír, 28 x 39 cm, sign. PD Pých, rám
žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny
ID: 232
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:51
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)