J. Beran
olej, lepenka, 44 x 60 cm, sign. PD J. Beran, rám
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:54
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)