umělecká dílna Forchtsam

Pardubický zámek

intarzie, 31 x 50, 5 cm, značeno LD Forchtsam, rám

ID: 244

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:03

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)