umělecká dílna Forchtsam
intarzie, 31 x 50,5 cm, značeno PD Forchtsam, rám
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:04
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)