Jaroslav Holeček

Dvě chalupy

akvarel, olej, papír, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám

ID: 249

Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:08

Aktuální cena: 650 CZK (28 €)