Jarmila Svobodová Kalašová (1927)

Květinové zátiší II

kombinovaná technika, sololit, 71 x 51 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, DU poškozeno

ID: 254

Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:13

Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)