Jarmila Svobodová Kalašová (1927)
kombinovaná technika, sololit, 71 x 51 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, DU poškozeno
Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:13
Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)