Karel Kapoun (1902-1963)
akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:15
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)