U moře

olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba

ID: 257

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:16

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)