Hodslavice
olej, plátno, 73 x 90 cm, sign. PD J. Zatloukal, rám
ID: 26
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:25
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 26
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)