Kristus na hoře Olivetské
olej, plátno, 1872, 26/7, 67 x 56 cm, sign. PD Karel Maixner 1872, rám, kulturní památka
ID: 260
Vyvolávací cena: 13.300 CZK (555 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:19
Aktuální cena: 13.300 CZK (555 €)