Jan Měřička (1955)

Čtyři zámotky

litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1

ID: 262

Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:21

Aktuální cena: 550 CZK (23 €)