Bohumil Pavlík (1905-1991)

olej, plátno, 1938, 68 x 98 cm, sign. PD B. Pavlík 38, rám, protrženo

soukromý žák M. Švabinského a O. Bubeníčka

ID: 27

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:26

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)