olej, plátno, 1938, 68 x 98 cm, sign. PD B. Pavlík 38, rám, protrženo
soukromý žák M. Švabinského a O. Bubeníčka
ID: 27
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:26
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)