Žně
olej, rám, 110 x 150,5 cm, sign. LD Jan Hála 1938, rám, rám není upěvněn k obrazu
ID: 28
Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:27
Aktuální cena: 340.000 CZK (14.167 €)