Tůma

Krajina - Vůz, Kůň, Oheň

olej, malířská lepenka, 24 x 33,5 cm, sign. LD Tůma, rám

ID: 283

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:42

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)