František Sylva Toman (1886-1942)

Krajina s řekou

olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD Fr. Sylva Toman, rám

ID: 284

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:43

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)