František Sylva Toman (1886-1942)
olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD Fr. Sylva Toman, rám
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:43
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)